VERY THE JERRY – MOVE YOUR JINGLE BALLS. ПРЕМ`ЄРА ВІДЕО
Лейбл «Rookodill'a» в особі Verry The Jerry & Company вітає вас з наступаючими новорічними святами !! MOVE YOUR JINGLE BALLS! - Девіз наступаючого 2017-го!
[О] - ЧУЮ. ПРЕМ'ЄРА КЛІПУ
"Чую" - не просто кліп, а свого роду відеоарт про те, які відчуття дарує музика і як вони можуть калейдоскопічно змінюватись з кожною секундою. "Я пройнявся правдивістю та натуральністю музики гурту "О". Вона нагадує мені мавку, звідки і прийшла свята геометрія з кольорами", - каже режисер кліпу Олександр Прилуцький.
СТРІТ-АРТ АРТИСТ ЛЕЙБЛУ ROOKODILL'A: SAMBO SANDRA • SSA art •
У нашій ROOKODILLA сімї не тільки співочі артисти, а й ціла банда талановити людей у різних специфіках.
VERY THE JERRY - FLY WITH NO LIMITS. ПРЕМ`ЄРА КЛІПУ
VERY THE JERRY - FLY WITH NO LIMITS. ПРЕМ`ЄРА КЛІПУ FLY WITH NO LIMITS - експериментальна робота артиста нашого лейблу Very The Jerry, побудована на грі світла та тіні. Наче пливучи над містом, артист, натхненний легкістю та безтурботністю польоту, майструє з цих відчуттів свій особистий гімн свободи. Джеррі запевняє - меж не існує і закликає слухача зірватись в повітря разом із ним.
САЛЬТО НАЗАД - ТРИМАТИ. ПРЕМ`ЄРА КЛІПУ
"Тримати" - це кліп, зібраний по частинам не з набору кадрів, а з непідробних емоцій та відчуттів. "Тримати" - це той випадок, коли краще не дивитись, а відчувати.
DEN DA FUNK - ПУТЬ ВОИНА. Прем'єра кліпу
"Путь воина" - робота, якою Den Da Funk хоче показати, що наше життя – це шлях воїна.
VERY THE JERRY & LAUD - GOOD MORNING. ПРЕМ’ЄРА КЛІПУ
"Good Morning" – це злиття хіп-хопу і джазу, органічна колаборація двох нових артистів лейблу Rookodill'a - репера Very the Jerry і фіналісту «Голоса Країни» LAUD-a (Влада Каращука). Пісню спродюсував Vanek Klimenko, засновник лейблу «Rookodill’a».
ВИЛАЗКА АРТИСТIВ ROOKODILL`A
Артисти лейбла Rookodill`a вийшли вранці потанцювати уздовж шоссе.
СЫР & LAUD - ВІДЧУВАЮ. Прем'єра кліпу
"Відчуваю" - колаборація двох нових артистів лейбла Rookodill'a - саундпродюсера CbIP'а і фіналіста останнього сезону талант-шоу "Голос Країни" - Влада Каращука ( LAUD ) .
САЛЬТО НАЗАД – НЕ ВМІЮ. ПРЕМ’ЄРА КЛІПУ
«Знову нові цілі ставимо» - доречний рядок, щоб почати ним першу після тривалої творчої відпустки пісню. Київська група Сальто Назад повертається з новими силами, новим баченням, новою музикою та з оновленим складом учасників.